KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177414
nr 1417 7414
Bo Yson Sjöberg
(1915-1994), Sverige
Oljemålning, Stadsmotiv. Signerad. Olja på pannå, 31x40, yttermått inklusive ram: 40x50 cm
Bo Yson Sjöberg, svensk målare född i Stockholm 1915, död 1994.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 september 2021
kl 19:36:01
100 kr
200 kr
250 kr
Bo Yson Sjöberg
Läs mer om Bo Yson Sjöberg